1. Головна>
  2. Про дилера>
  3. Контакти

Контакти

Контакти

«БЛІЦ-АВТО»

"Бліц - Авто" - офіційний дилер автомобілів KIA Чому Вам варто звернутися саме в салон Бліц Авто? Весь модельний ряд KIA, який представлений в дилерському центрі надходить до нас прямо з заводів виробників. На весь товар є ліцензії і сертифікати якості. У нас завжди є широкий вибір автомобілів (склад знаходиться в безпосередній близькості від автосалону). На складі зазвичай представлені всі моделі такі як, KIA: Picanto, Rio, Rio Sedan, Rio X-Line, Stonic, Сee'd, Soul, Sportage, Sorento, Optima. Кваліфіковані консультанти допоможуть Вам правильно вибрати автомобіль, виходячи з Ваших завдань і вимог до автомобіля. Спеціаліст кредитного відділу допоможе Вам вибрати найбільш зручну схему покупки автомобіля в кредит. Для корпоративних і оптових клієнтів передбачена гнучка, система знижок. Купуючи автомобіль, Ви можете бути впевнені в якості гарантійного і післягарантійного обслуговування. Запрошуємо Вас в наш автосалон Бліц Авто! Завжди Вам раді!
Автоцентр «Бліц АВТО»

Автоцентр «Бліц АВТО»

- структурний підрозділ Корпорації "УкрАвто" який понад 20 років є одним з лідерів продажів та сервісного обслуговування автомобілів.  Ми маємо сучасний автокомплекс, який знаходиться біля великої транспортної магістралі м. Києва – Броварського шоссе (в 100 м від м. Лісова).

 
 
Відділ Продажу

Автосалон : (044) 501-80-97

Кредит та страхування (044) 501-80-97

TRADE-IN (викуп та продаж)  (067) 550-03-62

Відділ Сервісу та запчастин

Стіл замовлень: (044) 501-80-96

Гарантійний відділ: (044) 501-80-96

 

Відділ запасних автозапчастин: (044) 501-04-90

 
Фалькон Авто

Фалькон Авто

Автомобілі KIA неодноразово ставали володарями престижних нагород Всеукраїнської Акції «Автомобіль року в Україні», причому бізнес седан KIA Optima було визнано «Автомобілем року в Україні», а кросовер KIA Sorento – «Кросовером року в Україні» у 2013 та 2016 роках відповідно.