Новини
Бренд Kia став партнером тенісного турніру «Київська весна 2018»

Бренд Kia став партнером тенісного турніру «Київська весна 2018»

2018-04-18

Другий рік поспіль бренд Kia стає титульним партнером тенісного Pro-Am турніру «Київська весна», організатором якого є юридична фірма «Брати Попко та Партнери».

Компанія Kia Motors протягом багатьох років є титульним партнером тенісного турніру серії Великого Шолома Australian Open, при цьому легендарний гравець Рафаель Надаль - бренд-амбасадор Kia.

Підтримуючи глобальні ініціативи Kia, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО»), офіційний дистриб'ютор бренду Kia в Україні, другий рік поспіль підтримує тенісний турнір «Київська весна», організатором якого є юридична фірма «Брати Попко та Партнери».

Турнір проходить у форматі Pro-Am, тобто за перемогу змагаються пари, що складаються з професійного гравця в теніс та аматора.

Цього року у «Київській весні» взяли участь майже сорок пар гравців з усієї України, а також гості з Білорусі, Прибалтики, Монако. 

«Фалькон-Авто» презентував учасникам середньорозмірний кросовер Kia Sorento, а також міський SUV Kia Stonic.

Дводенний тенісний марафон завершився церемонією нагородження, в ході якої переможці турніру не тільки отримали заслужені нагороди, але й взяли участь у благодійному аукціоні. Кошти, отримані в ході аукціону, будуть направлені на розвиток дитячого тенісу.

Нагадаємо, що переможці «Київської Весни 2017» в якості призу отримали можливість відвідати турнір Australian Open в рамках програми Kia Lucky Drive to Australia.

Цієї осені відбудеться і другий турнір серії під назвою «Київська Осінь 2018», який також пройде за підтримки «Фалькон-Авто».